Elhaida Dani merr vlerësime nga Eurovizioni

0

Faqja në internet Wiwiblogs, i cili është blogu zyrtar më i madh për sa i përket Eurovizion së fundi ka publikuar disa çmime për pjesëmarrësit e këtij viti.

Vlerësimi pozitiv për përfaqësuesen Dani ka qenë mbi fustanin e verdhë të dizinjatorit nga Kosova Valdrin Sahitit me të cilin Elhaida është paraqtiur në tapetin e kuq, ka fituar me 100% të votave vendin e parë si fustani më i mirë i tapetit të kuq të Eurovision Song Contest 2015.

2015-06-07 06_28_47-Poll Results_ Best and worst dressed on the red carpet

 

Vlerësimit tjetër që bëhet fjalë është dhe konkretisht  për çmimet e Vokalit femëror më të mirë në Eurosong 2015, ku Elhaida Dani ka dalë e dyta si vokali më i mirë me  12.17% të votave.

2015-06-07 06_30_05-Poll Results_ Nina Sublatti is Eurovision's best female vocalist

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here