Elbasan,aksidentohet me makinë një 14 vjecare

0

 

 

aksident

Një vajzë e mitur është përplasur me makinë në aksin rrugor Elbasan-Peqin në Fshatin Vidhas.

Shtetasi E.E, 36 vjec banues në Elbasan,mësohet së ka aksidentuar me mjetin tip Ford, këmbësoren e mitur E.T, 14 vjec banuese në fshatin Vidhas.

Menjëherë pas aksidentit vajza është dërguar për ndihmë mjeksore në spitalin Kirurgjik dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëruar në komisariat.

Përgatiti: E.B

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here