Elbasan, vdes 60-vjeҫarja, hidhet nga kati i 4-tër

0

Lirie Sanço 60-vjeçare e sapo kthyer nga Greqia i ka dhënë fund jetës së saj duke u hedhur nga kati i 4-tër i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur në  lagjen partizan të qytetit të Elbasanit.

Ende nuk janë mësuar motivet që e kanë çuar 60-vjeҫaren të marrë një vendim aq makabër për jetën e saj. Menjëherë policia ka shkuar në vendgjarje dhe ka nisur hetimet për zgjardhjen e plotë të ngjarjes.

/Erina Haxhiu/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here