Durrës,vritet 28-vjecari

0

Mbrëmë një tjetër vrasje ka ndodhur në  Hamallaj ku është vrarë më armë zjarri 28-vjecari Festim Lemja.

Dyshohet se i riu u qëllua me armë “Kallashnikov” pas një sherri në lokal. Ai është qëlluar me tre plumba dhe ka gjetur vdekjen rrugës për në spital.

Të shtenat në orë të vonë kanë tronditur banorët e lagjes ku tregojnë se autorët kanë qënë banorë të këtij fshati.

Policia ka marrë në pytje vëllezrit e viktimës dhe po punon për kapjen  e autorëve dhe zbardhen e ngjarjes.

Mjekët në spital thanë se viktima kishte plagë në koke dhe trup dhe nuk ka mundur të mbijetojë.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here