Durrës, vetëplagoset me thikë oficeri i policisë

0

Një oficer policie mbeti i plagosur me thikë mbrëmjen e kaluar në qytetin bregdetar të Durrësit.

Ngjarja mësohet te ketë ndodhur  në zonën e plazhit rreth orës 21:00. Dyshohet se Rigels Islami, oficer në Komisariatin e Kavajës, mund të jetë vetëplagosur aksidentalisht me thikë.

Oficeri është dërguar në spital dhe po merr ndihmën e duhur mjekësore.

/Marenglen Kume/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here