Durrës, humbet jetën 62-vjeçari

0

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar mëngjesin e sotëm në orët e para të mëngjesit, duke i marrë jetën një një 62-vjeçari

Viktima është Shpëtim Tepshi, i cili humbi kontrollin e mjetit të tij tip “Mercedes-Benz” dhe u përplas me trafikndarësen e rrugës.

Përpljasja rezultoi fatale pasi nga të dhënat e policisë qe shumë e forte aq aq sa 62-vjeçari humbi jetën si pasojë e plagëve të marra.

Shkak kryesor i kësaj ngjarje të rëndë ka qenë shepjtësia tejet e madhe me të cilët po udhëtonte 62-vjeçari.

/Sonila Qazimi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here