Durrës: Dy inspektoriatë në pranga për kontrabandë karburanti

0

Policia viagra online overnight shipping e Durrësit ka cialis online vënë në pranga dy cialis tinnitus vëllezër mbrëmjen e djeshme, pasi akuzohen për kontrabandë të karburantit pa akcizë.

Të arrestuarit

asking the doctor for viagra janë shtetasit, Shpëtim Danka, inspektor cialis stories i antikontrabandës dhe Hasan Danka, inspektor http://cialis-tadalafil-onlinein.com/ policie në qarkun e Durrësit.

Dy punonjësit që viagra before and after video supozohet se luftonin kontrabandën e karburantit janë kapur në flagrancë duke androgel 1.62 canadian pharmacy kontrabanduar rreth 1 mijë litra viagra 50mg online naft pa akcizë të përfituar nga peshkarexhat e ndryshme canada pharmacy në portin e Durrësit.

/Elona Tereziu/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here