Dua Lipa i jep fund lidhjes së saj me Paul Klein dhe rikthehet me ish të dashurin

0

rs_634x1024-180122154634-634-DUA-LIPA--12218dua

 

Ndërsa sukseset e këngëtares së famshme me origjine shqipëtare  po ngjisin shkallet e suksesit jeta e saj private  nuk duket edhe aq mirë.

Dua Lipa është ndrarë nga i dashuri i saj Paul Klein duke i dhënë shpresa lidhjes së saj të vjeter me Isaac Carew thuhet sipas disa burimeve.

Një burim muzikor tha për ‘The Sun’: ‘Dua dhe Paul kaluan vërtet mirë së bashku, por gjërat thjesht nuk funksiononin”.

‘Ndarja ka sjellë përsëri kujtimet e Isakut, me të cilin ajo u nda vitin e kaluar”.

“Ajo ka shkëmbyer mesazhe përsëri me të, por ata nuk janë takuar pasi Dua ka qënë jashtë vendit kohët  e fundit”.

 

Përgatiti : B.B

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here