Drejtori i shkollës: Vrasja e të riut ishte çështje mentaliteti

0

Drejtori i shkollës së mesme profesionale ‘Beqir Çela’ në Shkozet, Bashkim Shkëmbi është përpjekur të mbrojë imazhin e shkollës që ai drejton pas ngjarjes së një dite më parë ku humbi jetën 16 vjeçari Adriatik Tola.

Në një prononcim për media ai u shpreh se shkolla e tij është shquar për sjelljen e nxënësve dhe deri më tani nuk ka patur probleme. Ai tha se ngjarja e djeshme ka të bëjë edhe me çështje mentaliteti.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here