Depresioni, hidhet nga kati i katërt 53-vjecari

0

 

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur në Durrës ku një 53-vjecar me inicialet R.N i ka dhënë fund jetës së tijë duke u hedhur nga kati i katërt i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotëm ,ku sipas të dhënave paraprake nga policia dhe nga dëshmitë e familjarëve, shkak ishte depresioni.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e sakta të cilat e kanë shtyrë shtetasin R.N për t’i dhënë fund jetës.

/Ariana Saraci/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here