Dënohet Shkelzen Gashi

0

Shkëlzen Gashi është dënuar për goditjen që i dha kundërshtarit në ndeshjen e fundjavës.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare dhe Baselit, Shkëlzen Gashi, është dënuar me tre ndeshje pezullim, raportojnë mediat zvicerane.

Gashi goditi një futbollist kundërshtar gjatë derbit zviceran mes Baselit dhe Zurichut.

Për tre sfidat e radhës bomberit shqiptar i hiqet mundësia për të shënuar në kampionatin zviceran.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here