Del Piero uron Tottin për ditëlindje

0

Një urim i kapitenit për kapitenin. Alessandro Del Piero uron Francesco Tottin me një mesazh në twitter dhe një foto në uebsajtin e tij zyrtar. İsh-lojtari i juventusit dërgon urimet më të përzemërta për numrin 10 verdhekuq, i cili ka mbushur 37 vjeç.

“Për një fillim të mbarë, Gëzuar ditëlindjen Francesco!!!

İshte ky mesazhi “drithërues” i sulmuesit të Sydney që postoi foton ku ishin bashkë në një ndeshje të kampionatit italian. Del Piero dhe Totti kanë fituar bashkë Kupën e Botës në vitin 2006.

/Xhevahir Qardaku

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here