Cërrik, arrestohet pasi kërcënon gruan me “kallash”

0

Mëngjesin e sotëm policia e Cërrikut ka arrestuar Besnik Lucajn, i cili pas një konflikti me gruan e tij e ka kërcënuar më armë.

48- vjeçari mësohet së ka qënë i alkolizuar dhe se ushtronte shpësh dhunë mbi gruan e tij, nënë e 3 fëmijëve. Bashkëshorti ka rrëmbyer një armë tip kallashnikov dhe ka kërcënuar gruan e tij pasi kjo e fundit i kishte kërkuar divorcin.

Fatmirësisht 45- vjeçarja ka arritur të lajmërojë policinë nderhyri në kohë dhe shmangu një tragjedi të mundshme.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here