Burrel, një familje helmohet nga mishi pulës

0

Dje mbasdite pesë persona nga e njëjta familje në qytetin e Burrelit janë helmuar pasi kanë ngrënë drekë në një lokal.

Familjarët pas drekës kanë shfaqur probleme shëndetësore dhe janë dërguar në qendrën mjekësore, fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Sipas burimeve shëndetësore, shkak i helmimit ka qenë mishi i pulës që kanë konsumuar. Policia po heton për këtë ngjarje në lokalin ku  familjarët kanë ngrënë drekë.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here