Brazil- Kroaci, ja formacionet e sfidës së parë

0

Formacionet e mundshme të ekipeve të Brazilit dhe Kroacisë që do të luajnë sot në Arena Corinthians të Sao Paulo, në hapje të Botërorit 2014në grupin A janë :

Brazili: Julio Cesar; Dani Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo; Luis Gustavo, Paulinho, Oscar; Hulk, Neymar; Fred.

Trajner: Luiz Felipe Scolari

Kroacia: Pletikosa; Srna, Vida, Lovren, Vrsaljko; Modric, Rakitic (ose Brozovic); Eduardo, Kovacic, Parisic; Jelavic.

Trajner: Niko Kovac

/Ermand Vrapi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here