Bolt: Unë mund të ndihmoj Bale siç bëra me Ronaldon

0

Ikona e atletikës olimpike, Usain Bolt, dëshiron të ndihmojë lojtarin e Real Madridit, Gareth Bale, për të përmirësuar shpejtësinë e tij njësoj siç bëri me shoku e tij të skuadrës Cristiano Ronaldon.

24-vjeçari u transferua viagra online in usa në Santiago Bernabeu këtë verë për një shumë rekord prej 100 milionë eurosh, por rekordmeni në 100m dhe 200m beson se mund ta shndërrojë Wellsianin në sildenafil generic një lojtar fenomenal.

“Unë mendoj se Gareth mund të jetë lojtari më i shpejtë në botë për momentin, por unë do ta ndihmoj atë në sprintin e tij nëse ai do. Kjo nuk ka lidhje me se sa shpejt ju mund të vraponi, por gjithashtu futbollistëve ju duhet edhe balanca në këmbë njësoj si sprinti. Unë kam ndihmuar Ronaldon european meds online buy cialis professional me sprintin e tij në një sesion trajnimi dhe tani shohim atë që ai ka llega el condon viagra arritur që nga atëherë”, tha Bolt për Daily Mail .

Bale ka munguar në ndeshjen e fundit të Real Madrid.

/Xhevahir Qardaku/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here