Beyonce, njeriu me ndikim botëror për 2014

0

Beyonce femra më e fuqishme dhe më me ndikin më botë. Sipas revistës amerikane “ Time”, këngëtarja është në krye të klasifikimit si njeriu më me ndikim në botë për vitin 2014.

Në klasifikim janë edhe 100 persona të cilët kanë ndikin në botë, farë kontributeve që ata kanë dhënë.

Në këtë fistë nuk mungojnë emra si Amy Adams, Papa Fraçesku, Miley Cyrus, Kerry Washington, etj.

Përzgjedhja e 32 vjeçares, si emri i parë më ndikim në botë, ka ardhur si pjesë e contribute që Beyonce ka dhënë gjatë këtij viti.

magazine_grid

 

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here