Berisha uron Natën e Kadrit: “Nata për të falenderuar Krijuesin”

0

Besimtarët myslimanë që festuan dje Natën e Kadrit kanë marrë një mesazh urimi edhe nga kryeministri në detyrë, Sali Berisha.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook (Fejsbuk) Berisha ka uruar për të gjithë besimtarët myslimanë Natën e Kadrit.

“Sonte Nata e Madhe e Kadrit! Të dashur miq, sonte është Nata e Madhe e Kadrit, nata më e veçantë për të adhuruar dhe falenderuar Krijuesin”, ka shkruar ai në profilin e tij zyrtar.

/Romina Qama/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here