Berisha pritet të japi sot dorëheqjen nga detyra

0

Kryeministri Sali Berisha pritet që sot të japë dorëheqjën nga detyra e tij dhe në pushtet  pritet të vij Edi Rama.

Berisha në mledhjen e fundit  tha se do të qëndrojë në detyrë deri në momentin e fundit pavarësisht dorëheqjes që pritet të miratojë Kreu i Shtetit.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here