Belfodil: Më në fund kam firmosur

0

Ishak Belfodil, ka nënshkruar marrëveshje pesëvjeçare me skuadrën e Interin zyrtarizimi është bërë para pak minutash.

“Më në fund kam firmosur. Kisha një marrëveshje prej kohësh, por ishte edhe Parma në ketë tratativë, përveç meje dhe Interit. Ende nuk kam kontaktuar me Maxarrin sepse fillimi i stërvitjeve është të hënën dhe do shihemi aty”, ka deklaruar ish-sulmuesi i Parmas.

Në këtë marrveshje Interi ka sakrifikuar fantazistin e skuadrës Antonio Kasanon i cili u transferu tek Parma. Zikaltërit kanë shpenzuar 10 milion euro dhe Kasanon për këtë levizje.

/Amela Shehi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here