Babai i viktimës në Korçë, kërkon drejtësi mbi masakrën

0

Ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në fshatin Gjonomadh në Korçë ka shkaktaur debat tek të gjithë dhe vetë babai i viktimës që u vra tregon se do të kërkojë drejtësi.

Babai i Belimon Meçollit, tregon se i biri dhe bashkëshortja e tij u vranë në sytë e fëmijve. Duke folur pas masakrës së ndodhur, Neki Meçollari tregon se djali i tij nuk kishte konflikt me autorin dhe se ai u vra në mënyrë të padrejtë.

“Ai kishte një jetë normale me të shoqen dhe shkonin mirë së bashku”, janë këto fjalët që ka thënë babai i viktimës me lot në sy duke bërë apel se do të kërkojë drejtësi.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here