Ava,shqiptarja e cila po shkëlqen në SHBA

0

Pas Rita Orës,  Bebe Rexhës  dhe Dua  Lipës  një  tjetër shqiptare ka nisur rrugëtimin e saj drejt suksesit  në SHBA.

Ava Max, 24-vjeçarja nga Saranda ka performuar hitin botëror “Sweet but Psycho”  në spektaklin televizivë  “Today”.  Ajo  është  veshur me një pallto të kuqe dhe  pantallona lëkure dhe në skenë shoqërohej  nga  dy  vallëtare.

Hiti i këngëtares  shqiptare ka marrë kritika për shkak  të klipit të saj, por duket se pavarsisht këtyre kënga ka marrë shikime të shumta në “You Tube” dhe i ka dhënë famë këngëtares. Pas suksesit të kësaj kënge Ava pritet t’i bashkohet artisteve të tjetra shqiptare me fame botërore.

 

B.Koro

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here