Arvizu -Tahiri ,takim në prag të ikjes

0

Në prag të ikjes ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu zhvilloi sot një takim me Sajmir Tahirin, në selinë e Partisë Socialiste.

Gjatë takimit është folur për situatën e sigurisë, rendit publik në vend .

Mësohet se  ambasadori ndan mendime mbi planet e së ardhmes , zhvillimit politik dhe ekonomik të Shqipërisë.

 

/Rabihana Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here