Arrestohet në Kavajë i shumë kërkuari nga policia Italiane

0

Arrestohet nga policia e Kavajës i shumë kërkuari nga policia Italiane. Burimet nga policia e Tiranës bëjnë të ditur se operacioni i koduar “Mjegulla”, ka vënë në pranga 33 vjeçarin Agron Arapi. Arapi është i akuzaur për trafikim droge në Itali dhe është dënuar me 13 vite burg në mungesë. Ai tashmë jeton prej disa muaj në qytetin e kavajës, ku nga u bë edhe arrestimi i tij.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here