Arrestohet në Fier, u dënua nga policia Italiane me 32 vjet burg

0

Policia e Fierit ka mundur që të arrestojë shtetasin Arben Gropa, i cili ka qenë edhe i kërkuar nga policia Italiane për akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Arben Gropa banon në Patos të Fierit , gjatë qëndrimit në Itali ai është akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike dhe dënuar nga drejtësia Italiane me 32 vjet burg.

Prangat shtetasit iu vunë gjatë një operacionit të koduar “Pelikani”.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here