Arrestohet arkitekti i Bashkisë së Durrësit, i shpallur në kërkim ndërkombëtare

0

Arkitekti http://zoloftonline-generic.com/catalog/Depression/Citalopram.htm i Bashkisë së Durrësit, Adlei dosage for grifulvin online Likmeta 34-vjeç, është arrestuar mëngjesin e sotëm vitamin b6 with clomid nga policia, nën akuzën trafikim të qënieve njerzore.

Likmetaj ishte dënuar nga drejtësia italiane me 17 vite heqje lirie për veprën penale trafikim të qënieve njerzore si dhe pjemarrje në organizata kriminale.

Arrestimi i tij u krye në zyrën ku viagra dosage ai ushtronte aktivitetin e tij të punës.

Ndonëse http://zoloftonline-generic.com/ ishte person i shpallur në kërkim ndërkombëtare, Likmetaj e ka vazhduar punën në këtë bashki pa asnjë pengesë ligjore prej kohësh.

/Elona Tereziu/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here