Arrestohet 40-vjeçari, ngacmon gruan shtatëzënë

0

Ngjarja ka ndodhur prane zonës së Unazës së re ku 40-vjeçari ka ngacmuar gruan, dhe i ka kërkuar të kryej marrëdhenie me të. Policia ka vënë në dijeni se 40- vjecari me origjinë nga Dibra e ka pasur simpati ndaj vajzës dhe prej kohësh përpiqej që të kishte lidhje me të.

22–vjeçarja ka qenë duke shkuar në shtëpi dhe në ato momente 40-vjeçari ka gjetur rastin për ta ngacmuar. Vajza ka lajmëruar bashkëshortin dhe më pas policia ka bërë të mundur arrestimin e dhunuesit.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here