Arrestohen 3 trafikantë në Kakavijë

0

Sot në pikën daganore  Kakavij janë arrestuar 3 shtetas shqipëtarë të cilët tentuan të ndihmonin, 9 persona te tjerë  të  kalonin  ilegalisht kufirin,kundrejt një shume 500 euro secili.

Ato tentuan të kalonin ilegalisht 9 shtetas ndër ata qe do te kalonin kufirin,ishin 3 femra,

Të arrestuarit janë shtetasit Elton Duraj,33 vjec nga Fieri,Bardhyl Shkrela 34 vjec nga Tirana dhe Xhelal Kociaj 38 vjec nga Mallakastra.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here