Arrest për trafik droge në Durrës

0

Një 24 vjeçar nga Durrësi është arrestuar për trafikim të lëndëve narkotike. Droga e gjetur në mjetin e tij është sekuestruar nga shërbimet e antidrogës dhe policisë kufitare në port.

Burimet e policisë bëjnë të ditur se 24 vjeçarit i janë gjetur 20 kilogram kanabis sativa në automjetin e tij tip BMW.

Ai është kapur derisa po bëhej gati të hipte në traget.

/Irida Vata/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here