Ariana Grande ne telashe, akuzohet për vjedhje

0

Kënga më e re e Ariana Grande ‘’ 7 Rings’’,u pëlqye menjehërë nga fancat e kengëtares. Në vetëm dy ditë kënga ka marrë 25 milionë klikime. Parësisht suksesit që arriti kënga problemet nuk munguan për këngëtaren.

4c87de67a7bb4eb9b394aec190ea8b26_L

Ka qenë rreperja Princess Nokia që ka bëre akuzën, duke pretenduar se Grande ka vjedhur këngën e saj të puplikuar në vitin 2017. Me anë të një video-je rreperja ka zbuluar ngjashmërinë ndërmjet dy këngëve, tregon IN Tv.

Princess Nokia është një rrepere nga New York-u, me disa projekte të suksesshme, ndër to është dhe projekti “Mine”, për të cilën akuzon dhe këngëtaren e njohur.

Pavarësisht akuzave që Grande ka marrë, akoma nuk ka asnjë reagim nga ana e saj.

E.N

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here