“Amazon” tashmë sjell pakot edhe nga ajri (VIDEO)

0

Kompania e njohur e shitjeve nëpërmjet internetit “Amazon” pritet të ofrojë së shpejti për klientët e saj shërbimin “Prime Air”. Falë këtij shërbimi paketat do të mbërrijnë në duart e klientëve për vetëm 30 minuta duke përdorur mjetet ajrore pa pilot.

Ky zbulim i kompanisë “Amazon” pritet të sjellë një revolucion të ri falë teknologjisë, duke përshpejtuar edhe procedurat për blerjen e një produkti. Gjithçka është gati dhe kompania është në pritje të marrjes së lejes nga autoritet shtetërore për të ofruar shërbimin.

Për më tepër rreth mënyrës sesi do të funksionojë ky shërbim, ne ju ftojmë të ndiqni videon më poshtë.

/Objektiv.al/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here