Almeda Abazi do të luaj në filmin turk Sulltani i Madhërishëm

0

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi pas pjesëmarrjes në shumë aktivitete të ndyshme në Turqi, ku përvec bukurisë së saj ajo e vazhdon suksesin dhe në serialet televizive.

Sipas burimëve mësohet se Almeda do të marrë pjesë në serialin më të ndjekur turk Sulltani i  madhërishëm.

Në personazhin që do të aktrojë është një vajzë italiane e quajtur Valeria. Aktorja ndihet shumë e kënaqur për arritjen e saj.

/Adisa Sida/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here