Aksident në rrethrrotullimin e Kamzës

0

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrethrrotullimin e Kamzës. Makina tip “Mercedes ML”, ka dalë nga rruga dhe si pasojë është përplasur me një dyqan që ndodhej në anë të rrugës.

Makina nga përplasja është futur deri në gjysmën e dyqanit.

Nga raportimet e policsë nga aksidenti fatëmirësisht nuk ka pasur viktima por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vend ngjarje dhe ka nisur hetimet e saja për të zbardhur ngjarjen, shkaqet që sollën këtë aksident.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here