Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përplaset me trafikndarësen

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës.  Një automjet është‰ përplasur me trafikndarësen ndërsa ende nuk dihet nëse ka viktima nga aksidenti .

Mësohet se përplasja e mjetit ka qënë‰ mjaft e fortë‰ duke bërë‰ që‰ makina të‰ kalonte në‰ kahun tjetër të‰ autostradës. Nuk dihen ende shkaqet,  por policia ka shkuar menjëherë‰ në‰ vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ‰ngjarjes.

/Erilda Sulika/                   

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here