Ahmeti sot takime me Berishën, Ramën dhe Metën

0

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) Ali Ahmeti do të qëndrojë sot për një vizitë njëditore në Tiranë.

Sipas njoftimit të bërë nga kabineti i tij, në agjendën e vizitës së tij do të ketë  takim me kryeministrin në largim Sali Berisha, si dhe me liderin e partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Ilir Meta.

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti, vizitën zyrtare në Tiranë, do ta përfundojë me takimin me liderin e Partisë Socialiste, kryeministrin e ardhshëm të Shqipërisë, Edi Rama.

/Amela Shehi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here