Ahmetaj shkarkon drejtorin e Qytetit Studenti

0

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj, ka shkarkuar dje drejtorin e Qytetit Studenti, Kujtim Brovina, dhe nw vend tw tij ka emwruar Anila Shehun.

Gjithashtu Kryeinspektori i Punës no prescription viagra në Tiranë Polikron cialis high blood pressure Mazei është shkarkuar nga detyra për shkak të ankesave nga bizneset për shantazhe nga një anë dhe informalitetit të lartë buygenericviagra-norx.com në tregun e punës për shkak të lidhjeve të shkurtra të bizneseve të cialis 40 mg online tjera me zyrën e using viagra punës.

/Ardiol Otc cialis Hoxha/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here