“Adele e vogël” arrin 12 milion klikime

0

Përpra disa kohësh u publikua në youtube një video e një vajze të vogël 2 vjecare që këngonte këngën “Someone like you” të këngëtares britanike Adele.

Bukuroshja e vogël edhe pse ende nuk ka mësuar të flas qartë, ajo arrin të ndjekë në mënyrë perfekte melodine dhe ritmin e këngës.

Kjo vogëlushe e ëmbël dhe shumë e këndshme ka rritur të marrë mbi 12 milion klikime duke rrëmbyer kështu zemrat e njërëzve, më tepër përdoruesit e youtube.

/Jonida Halili/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here