6 vjeçari nga Gjilani i zhgënjyer nga Messi: Ai është dështak

0

Endriti 6-vjeçar nga Gjilani ka mbetur i zhgënjyer jashtë mase nga performanca e dobët e Messit në finalen e mbrëmshme të Kupës së Botës.

Endriti është mërzitur aq shumë me Messin sa ka qarë, ka hedhë fanellën e Messit dhe më pas e ka quajtur edhe dështak.

“Çfarë kapiteni është ky që nuk shënon asnjë gol”, thotë Endriti.

6-vjeçari gjithashtu kërkon nga nëna e tij që kurrë më të mos ia vendosë fanelën eMessit me rrobat tjera sepse nuk e dëshiron më atë.

Messi bashkë më Argjentinën humben finalen e “ Maracana” dje kundër Gjermanisë me rezultatin 1 me 0 me gol të Mario Goetze.

/Dorjan Gjepali/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here