2 persona në pranga, kapen me 63 kg drogë

0

Gjatë aksionit nga ana e policisë janë sekuestruar 63 kg drogë në Malësinë e Madhe.

Në pranga janë vënë dy shtetas përkatësisht Luigj Smajlaj 25 vjeç dhe Lulzim Gilaj 26 vjeç, të dy banorë të fshatit Rrapsh, komuna Kelmend.

Shtetasit kishin si qëllim dërgimin e lëndës narkotike me mjetin e tyre, por që nuk u bë e mundur se u arrestuan nga policia.

/Redjon Shtylla/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here