18 vjeçari merret peng dhe rrihet nga pronari

0

Një 18 vjeçar nga Devolli është marrë peng dhe është dhunuar nga pronari i tij për orë të tëra pasditen e djeshme.

Mësohet se i riu punonte në një lokal lojërash fati, ndërsa rrëmbimi i tij nga ana e pronarit ka ardhur si pasojë e dyshimeve se ai kishte përvetësuar një shumë parash prej 200 000 lekësh të reja, gjatë kohës që ka punuar aty.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e pronarint të lokalit dhe një person që ka marë pjesë në pengmarrje.

/Elona Tereziu/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here