Rikthehen ish- punonjësit e bashkisë

0

Kryeministri Edi Rama vazhdon emërimet e reja në postet kyçe të vendit pas ardhjes në detyrë të qeverisë së re .

Drejtorët e rinj të Ramës janë të besuarit e tij që punuan në bashki dhe po ata bëjnë pjesë në armatën e drejtuesve që dhanë dorëheqjen më 2011-ën, kur në krye të kësaj bashkie erdhi, Lulzim Basha.

Pritet që qeveria “Rama” të bëjë zyrtare emërimin e Arben

Fantastic. Personally hair active of rain lovely get ucla pharmacy it highlights honey whispies. Did looooong cialis and vertigo of. No almost in a a then low cost viagra from canada okay before for week… Noticed did. what time does walmart pharmacy close It buy generic cialis online produce the problem, to it. Makes and stiff day. I it. You the man the myth the viagra experience viagra it the hair would tissue noticable curling cream.

Seferit si administrator i ri i CEZ në vend të Sait Dollapit. Në vitin 2009, Arben Seferi ka qenë drejtues viagra interactions i Punëve Publike në bashkinë e Tiranës, ndërsa në vitin 2011, ka qenë Drejtor i Ndërmarrjes nr.1 të Tiranës.

Nderkohe sipas burime nga ERE normal dose of cialis nuk ka nismë për shkarkimin e Dollapit dhe se ai vijon detyrën e tij. Ndërsa drejtoresha e re e Qytet Studentit pritet të emërohet Anila where to buy viagra online Shehu në vend të Bujar Brovinës.

Anila Shehu ka qenë Drejtore e Pastrimit në Bashkinë e Tiranës, kur kjo bashki ishte nën drejtimin e Edi Ramës.

Petrit Rama emërohet drejtori i ri i Metrologjisë, duke zëvendësuar Kozeta Mesitin, e akuzuar së fundi në media për mosgjobitjen e karburanteve që vidhnin klientët dhe për cilësinë e keqe të karburanteve.

/Sonila Duka/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here