12 të plagosur nga të shtënat në Çikago

0

Disa persona janë qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në pjesën jugore të Chicagos, raporton Retuers duke u mbështetur në njoftimet e policisë amerikane.

Policia ka konfirmuar se raportimin http://genericviagracanada-helprx.com/ e bërë në një blog të Chicago Tribune, ku mësohet se janë plagosur një fëmijë 3 http://pharmacyrx-canadaonline.com/ vjeç dhe 12 të rritur nga arma e zjarrit në Chicago.

Të gjithë të plagosurit janë transportuar në spital ndërsa 4 prej taking nitroglycerin and viagra tyre raportohet të jenë në gjendje të rëndë për jetën.

Zëdhënsja për shtyp e

viagra online canada policisë së këtij qyteti, Amina northwest pharmacy canada reviews Greer ka thënë se të shtënat

kanë ndodhur në orën 22:15. Ende nuk ka asnjë viagra after tia të dyshuar lidhur me rastin.

/Sonila Duka/

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here