Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Zjarr në një banesë në Tiranë

Zjarr në një banesë në Tiranë

0 Komentet 🕔06.01.2014 - 10:36

Mëngjesin e së hënës flakët e zjarrit kanë përfshirë një banesë në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë
Zjarrfikësit mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe arritën të shuanin zjarrin që fatmirësisht nuk shkaktoi dëme në njerëz, por vetëm dëme të vogla materiale.

Zjarri ka rënë në një apartament në katin e katërt, ku policia bën me dije se shkaqet e rënies së tij janë ende të pa qarta.

/ Sonila Duka /

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr