Zjarr në konviktin ‘’20 dëshmorët’’ në kukës, shkak djegia e kabllos së energjisë elektrike

0

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në godinën e konviktit të qytetit. Flakët kanë përfshirë një dhomë të pa përdorshme të konviktit  “20 dëshmorët”.

SmartSelect_20190128-185351_Chrome

Nuk raportohet për të lënduar, ndërkohë që, mësohet se zjarri është shkaktuar nga djegia e kabllos së kabinës që furnizon me energji konviktin.

Zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë mundësuar menjëherë shuarjen e zjarrit.

XH.ZOGU

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here