Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Zgjidhet “Mësuesi i Vitit 2013”

Zgjidhet “Mësuesi i Vitit 2013”

0 Komentet 🕔30.05.2013 - 14:49

Në një  aktivitet të zhvilluar në ambjentet e Universitetit “Hëna e Plotë” (Bedër) u zgjodh” Mësuesi i Vitit 2013″. Kjo erdhi si rezultat i votimit të nxënësve të disa gjimnazeve në vendin tonë.

Arjan Gani aktualisht mësues në gjimnazin e Gjuhëve të Huaja në qytetin e Elbasanit, shpallet “Mësuesi i Vitit 2013”. Rezultati u bazua në anketën, e cila zhvillohet çdo vit në Universitetin Bedër, ndërsa Fatmir Vejsiu, drejtor i Arsimit Parauniversitar në Shqipëri ishte ai i cili dorëzoi këtë çmim.

Të pranishëm në këtë aktivitet ishin pedagogë dhe arsimtarë të shumtë nga gjimnazet në të cilët u realizua kjo anketë, përfaqësues të drejtorisë arsimore si dhe një numër i konsiderueshëm studentësh.

Në fjalën e tij mësuesi fitues Arjan Gani, vlerësoi universitetin për këtë organizim dhe shprehu emocionet për cmimin e marrë, gjithashtu falenderoi jo vetëm të pranishmit dhe studentët që e votuan, por njëkohësisht të gjithë kolegët e tij mësues në vendin tonë.

/Erzen Carja/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
9°/3°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Pjesërisht vranët
13°/4°
It is forcast to be Chance of 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Chance of Shiu!
11°/0°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Bore!
0°/-3°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore! Showers
0°/-4°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore! Showers
-3°/-6°
Sot E enjte E premte
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on January 23, 2019
Shiu!
2°/1°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 24, 2019
Bore!
4°/-3°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on January 25, 2019
Bore!
-1°/-7°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214