Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Zgjedhjet, provimet e studentëve pas 26 qershorit

Zgjedhjet, provimet e studentëve pas 26 qershorit

0 Komentet 🕔13.06.2013 - 11:10

Studentët e Universitetit të Tiranës, por edhe të universiteteve të tjera do të nisin sezonin e provimeve pas datës 26 qershor.

Sipas rektorateve përkatëse , studentët duhet të kthehen në vendin e tyre, në zonat ku janë caktuar për të votuar. Sekretaritë e fakulteteve janë njoftuar tre ditë përpara dhe tre ditë pas zgjedhjeve për të mos parashikuar asnjë datë provimi.

Kjo javë shtyrje provimesh për të gjithë studentët e universiteteve në vend do të sjellë data të reja të paktën deri në mes të muajit korrik.

Edhe vitet e kaluara universitetet kanë lënë disa ditë në dispozicion të procesit zgjedhor duke lënë hapësira për studentët.

/Muzafere Dema/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr