Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Zëra për afrimin Basha-Topi

Zëra për afrimin Basha-Topi

0 Komentet 🕔03.09.2013 - 12:09

Kreu i ri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po përpiqet të negociojë më kreun e Frymës së Re Demokratike, Bamir Topi, për ta rikthyer këtë të fundit në partinë “mëmë”. Burime nga PD-ja bëjnë të ditur se Basha ka shtuar përpjekjet për të bërë të mundur afrimin e Topit në këtë parti.

Janë forcuar zërat edhe më tëpër për afrimin e Bashës dhe Topit qe pas takimit të gushtit. Nga ky rikthim nuk do të përfitojë vetem kreu i FRD-së por dhe shumë figura të tjerë si Gazmend Oketa dhe Aleksander Biberaj të cilët kishin dalë nga rradhët e PD-së që kur u bashkuan me FRD.

Basha synon që të promovojë në PD figura te “vjetra” si Bamir Topi dhe Eduard Selami dhe të mënjanojë të tjerë si Olldashi, Bode, Topalli etj.

 

/Jonida Halili/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214