Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Youtube nis programin me pagesë

Youtube nis programin me pagesë

0 Komentet 🕔10.05.2013 - 10:09

Youtube surprizon me një lëvizje të papritur në një moment kur askush nuk e priste diçka të tillë. Lajmërimi që bëri Youtube së fundmi i ka habitur të gjithë. Prej ditës së djeshme, programi pilot do të jetë me pagesë vetëm për disa kanale, për të ndaluar të rinjtë të kenë akses në çdo video.

Youtube fillimisht do e nisë këtë program abonimi me 53 kanale. Çmimi varion nga 1 dollarë deri në 10 dollarë në muaj por do të këtë edhe ulje për abonimet vjetore. Të gjitha kanalet do të kenë një shërbim “trial” për një periudhë kohore prej 2 javësh.

Disa kanale që do të jenë me pagesë: “Jim Henson Family TV,” “National Geographic Kids,” “UFC Select,” “Comedy.TV,” “Acorn TV,” “Cars.TV,” “Primezone Sports” dhe shumë kanale të tjera me përmbajtje të ndryshme si: sport, makina, gatim, fëmijët, shëndetësi dhe fitnes.

Ajo që mbetet të shihet është se si ky veprim do të ndikojë në përmbajtjen e përgjithshme të Youtube. Dhe më e rëndësishmja, nëse përdoruesit do paguajnë apo do të heqin dorë.

/Ejup Lila/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
It is forcast to be Overcast at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Overcast
11°/-1°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-3°/-6°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Clear
0°/-8°
Sot E hënë E martë
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
-2°/-11°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
1°/-5°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 18, 2018
Bore! Showers
-2°/-6°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214