Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

YouTube do të mundësojë shikimin e videove edhe pa internet

YouTube do të mundësojë shikimin e videove edhe pa internet

0 Komentet 🕔18.09.2013 - 14:00

YouTube ka thënë sot se gjatë këtij viti do të lëshojë një shërbim të ri në cialis generic kuadër të aplikacionit të saj për telefona të mençur, http://cialisgeneric-treated.com/ i cili do t’iu mundësojë përdoruesve që të shohin video edhe kur ata nuk janë të lidhur me internet.

Karakteristika e re e YouTube Offline do të lëshohet në aplikacionet mobile të YouTube gjatë muajit nëntor dhe do t’iu ofrojë përdoruesve të YouTube mënyra të reja shtesë për të arritur tek shikuesit e videove të tyre edhe kur ata janë offline.

Shërbimi i ri i YouTube, do t’i lejojë përdoruesit e saj që të does viagra cause high blood pressure shtojnë videot në pajisjet e tyre mobile për t’i parë shkurtimisht, edhe kur lidhja e internetit nuk është në dispozicion.

YouTube ka premtuar se më shumë detaje për levitra dosage 30 mg mënyrën e përdorimit dhe realizimin e këtij shërbimi do të ofrojë gjatë prezantimit zyrtar, i cili do të bëhet gjatë muajit nëntor.

/Sonila Duka/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr