Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

BederContent on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

vrioni

Wenger: Bendtner mund të jetë i pandalshëm me Arsenalin

Wenger: Bendtner mund të jetë i pandalshëm me Arsenalin

0 Komentet 🕔25.09.2013 - 09:20

Drejtuesi i “përjetshëm” i skuadrës së Arsenal, Arsene Wenger beson se Nicklas Bendtner mund të bëhet “i pandalshëm” kur të kthehet në skuadrën e parë. Danezi pritet të aktivizohet që nga minutat e para në ndeshjen kundër West Brom, ndeshje e vlefshme kjo për Capital One Cup.

25 vjeçari nuk ka mundur të gjejë hapësirë në skuadrën e parë për rreth dy vite dhe ka përfunduar duke u huazuar tek Sunderland dhe Juventus. Ndërkohë që hera e fundit që ai ka shënuar ka qenë një hat-trick kundër Leyton Orient, ndeshje e vlefshme për FA Cup në mars të 2011.

“Ai ka shfaqur një formë të mirë gjatë stërvitjes dhe ka punuar fort. Përgjigja e vërtetë mund të shikohet sonte në darkë. Ai ka shkuar në disa klube sepse unë nuk kam punuar me të dhe tani na nevojitet këtu. Tani ai mund të bindë çdokënd. Ne jemi mendjehapur, dhe besojmë në cilësitë e tij. Unë personalisht besoj në cilësit që Bendtner ka”, u shpreh Wenger.

Wenger shpreson se Bendtner mund të rivalizojë sulmuesin kryesor Oliver Giroud.

/Xhevahir Qardaku/

Nuk ka Komente

Për momentin nuk ka komente!

Askush nuk ka lënë koment për këtë postim!

Shkruaj një koment

Adresa juaj e e-mail-it nuk do të publikohet. Plotësimi i fushave të domosdoshme është shënuar me shenjën *

Sondazh

A mendoni se reforma në drejtësi do të japë rezultatet e pritura?

View Results

Loading ... Loading ...

Moti

Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
14°/6°
It is forcast to be  Pjesërisht vranët at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Pjesërisht vranët
11°/1°
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Shiu!
11°/4°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Bore! Showers
-1°/-3°
It is forcast to be Clear at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Clear
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! Showers at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore! Showers
-2°/-5°
Sot E diel E hënë
It is forcast to be 	
Shiu! at 7:00 PM CET on December 15, 2018
Shiu!
6°/-2°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 16, 2018
Bore!
-1°/-7°
It is forcast to be Bore! at 7:00 PM CET on December 17, 2018
Bore!
1°/-4°

Fjalë e urtë

Ku ka tym,ka edhe zjarr

Warning: mt_rand(): max(-1) is smaller than min(0) in /var/www/clients/client2/web29/web/wp-content/plugins/wunderground/wunderground.php on line 214